«Нотариат және адвокат өкілдерімен кездесу»

16 қараша 2022 жылы  Yessenov University «Бизнес және құқық» факультеті «Құқықтану» кафедрасының ұйымдастыруымен «нотариат және адвокат  өкілдерімен кездесу» атты шарасы өткізілді.

Кездесу барысында  Маңғыстау облысы әділет департаментінің бас маманы- Бердиев Абылай Азидоллаұлы, Маңғыстау облысының әділет департаменті бас маманы Нұрғалиев Сұңғат Маратұлы, Маңғыстау облысы адвокаттар алқасының мүшесі, адвокат- Айжарикова Айгуль Омурбековна және Маңғыстау облысы нотариаттық палатасының мүшесі, нотариус — Бимембетова Гулфайрус Асанқызы білім алушылар алдында кәсіптік тәжірибесімен бөлісіп, болашақ бітіруші түлектерге кәсіптік бағдар берді. Шара соңында сұрақ-жауап айдары өтіп, білім алушылар өз сауалдарын қойды.