Конысбаева Айымжан Айтуаровна, «Экономика» кафедрасының қауымдастырылған профессор м.а

Конысбаева Айымжан Айтуаровна

8 (7292) 42-57-50
aiymzhan.konysbayeva@yu.edu.kz

Қызметі: «Экономика» кафедрасының қауымдастырылған профессор м.а.

Ғылыми атағы: Экономика ғылымдарының кандидаты

Сабақ беретін пәні: «Кәсіпкерлік», «Кәсіпорын экономикасы», «Макроэкономика», «Экономикалық теория», «Әлемдік экономиканың жаһандануы және ұлттық экономикалық қауіпсіздік», «Кәсіпорынның экономикалық талдауы».

Ғылыми қызығушылығы: Тұрғын үй нарығы, тұрғын үй нарығын дамытудың қазіргі жағдайы мен болашағы, мәселелері.

Ғылыми жарияланымдар:

Табиғи ресурстар жағдайын бақылаудағы smart қондырғылардың әлеуметтік экономикалық тиімділігі//«Экологиялық мәдениет пен сананы қалыптастыру» атты республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясының материалдары, 24 мамыр, 2019ж.

Қазақстан Республикасындағы қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар және олардың әлеуметтік экономикалық тиімділігі//«Экологиялық мәдениет пен сананы қалыптастыру» атты республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясының материалдары, 24 мамыр, 2019ж.

Қазақстан Республикасының индустриалды-инновациялық даму бағыттары мен экономикалық көрсеткіштерінің жағдайы//«Экологиялық мәдениет пен сананы қалыптастыру» атты республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясының материалдары, 24 мамыр, 2019ж.

Эффективность социально ориентированного экономического развития: рыночная необходимость и перспективы в Республике Казахстан//63-я Международная Научная Конференция,Астраханского Государственного Технического университета, посвященная 25-летию Астраханского государственного Технического университета, Астрахань, 22–26 апреля 2019 года, Издательство АГТУ//Экономика и управление (РИНЦ).