Тасболатова Акжаркын Абаевна, Профессор ассистенті

akzharkyn.tasbolatova@yu.edu.kz

Қызметі: «Экономика» кафедрасының профессор ассистенті
Ғылыми атағы: Экономика ғылымының магистрі
Сабақ беретін пәні: «Кәсіпкерлік», «Экономика және бизнес коммуникациялар», «Микроэкономика».
Ғылыми қызығушылығы: Маңғыстау облысының агроөнеркәсіп саласының даму мәселелері.
Ғылыми жарияланымдар:

1. ӘЛЕМДІК ТӘЖІРИБЕНІ ЕСКЕРЕ ОТЫРЫП, ШЕТЕЛДІК ИНВЕСТИЦИЯЛАРДЫ ТАРТУДЫ ЖӘНЕ ПАЙДАЛАНУДЫ ЖЕТІЛДІРУ БАҒЫТТАРЫ, ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ҰЛТТЫҚ ҒЫЛЫМ АКАДЕМИЯСЫНЫҢ Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетінің х а б а р л а р ы 1 (329) JANUARY – FEBRUARY 2020
  2. КОМПАНИЯНЫҢ БАСҚАРУ ҚЫЗМЕТІНІҢ ТИІМДІЛІГІН АРТТЫРУДАҒЫ ҚАРЖЫЛЫҚ ЕСЕПТІЛІКТІҢ РӨЛІ ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ҰЛТТЫҚ ҒЫЛЫМ АКАДЕМИЯСЫНЫҢ БАЯНДАМАЛАРЫ 2020 ISSN 2518-1483 (Online), ISSN 2224-5227 (Print)
  3. ҚАЗАҚСТАНДАҒЫ АГРАРЛЫҚ САЯСАТТЫҢ ӨЗЕКТІ МӘСЕЛЕЛЕРІ, СТАТИСТИКА, ЕСЕП ЖӘНЕ АУДИТ 2(77)2020 («Алматы Экономика және статистика академиясының» құрылтайшысы)