Салкынбаева Фатима Давитбаевна, Профессор ассистенті

Салкынбаева Фатима Давитбаевна

fatima.salkynbayeva@yu.edu.kz

Қызметі: «Экономика» кафедрасының профессор ассистенті , Экономика PhD докторант
Ғылыми атағы: «Экономика» магистрі
Сабақ беретін пәні: «Экономикалық теория», «Микроэкономика», «Кәсіпкерлік».
Ғылыми қызығушылығы: Қоғамның экономикалық, әлеуметтік немесе рухани өрлеуіне негіз болатын ғылыми бағыттар өзектілігін бағалау.
Ғылыми жарияланымдар:
2019- Оқу үрдісінде business-case study әдісін қолданудың ерекшеліктері. //«Университет-ой-пікірлер аймағы» Yessenov Forum аясында халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясының материалдары»
2022 —   «Қазақстанда халықты әлеуметтік қорғау жүйесінің мәселелері және оны шешу жолдары» // Ғылыми -жаңғыру: тұлға мұрасы атты ғылыми тәжірибелік конференция.Yessenov University
2022-Жастардың кәсіпкерлік ой-өрісін қалыптастырудың ұйымдық-экономикалық механизмдері» // Халықаралық ғылыми-тәжірибелік журнал, XVIII-Global science and innovations central asia.
2023- Кәсіпкерлікті дамыту жастардың жұмыссыздығы мәселелерін шешудің негізі ретінде V Халықаралық экономика және менеджмент ғылыми конференциясы.Баку маусым. 2023., 498-бет